piątek, 28 lipca 2023

Obserwacja jednokierunkowa

Każdy Punkt Energetyczny w Przestrzeni przeprowadza korektę położenia - podstawą tych działań jest obserwacja jednokierunkowa. Działania korekcyjne mogą być dokonywane na podstawie obserwacji, a ta nie dokonuje się dookoła otoczenia Punktu - jest przeprowadzana kierunkowo, tylko w konkretnym kierunku. Tak powstaje szczególny układ odniesienia.

W czasie apogeum energetycznego, zmieniasz kierunek patrzenia, to znaczy punkt zmienia kierunek obserwacji i dokonuje korekty wymiarów, bo zmieniła się perspektywa obserwacji – tak naprawdę to obserwator ma wpływ na korektę wymiaru, to jego atrybut.

Przestrzeń dąży do doskonałości. Wymiary mają przecież tworzyć podwaliny twojego świata, wszechświata. W Tam świecie – przestrzeń – musi  trwać w idealnym, perfekcyjnym kształcie, który stanie się układem odniesienia w twoim świecie. Przewidywalna, konsekwentna, obdarzona idealną strukturą przestrzeń jest więc bytem, obserwatorem i obiektem do obserwacji w Tam miejscu.

W tej przestrzeni znajdą się konsekwentnie „mikroelementy” twojego wszechświata, które uformuje kosmos, wszechświat, to będzie twój świat. Ale żeby tak było, przestrzeń musi wszystkie te stany trzymać w ryzach, dlatego można ją porównać do siły grawitacji, która jest idealną struktura więzów,  drgających, pulsujących punktów energetycznych.

Dążą one do idealnego połączenie, równych odległości, dlatego przy formowaniu się materii, w konsekwencji pewne stany wydają ci się trwałe - stabilne. Ale to tylko cecha, która przemycana jest z Tam miejsca, dziedziczona do twojej fizyki, mechaniki kwantowej. Tworzy się specyficzny układ fizyczny. Jeszcze o do tego wrócimy.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...