piątek, 14 lipca 2023

Interpretacja Wymiarów

Jak wygląda Interpretacja Wymiarów? Powiedzieliśmy ci, że wymiary są możliwe dopiero w Tam miejscu, w przestrzeni. Każda z połączonych cząstek +Energii nawiązując relację, zyskuje informację o swoim potencjale energetycznym, w nim zawarta jest informacja o możliwościach interpretacji wymiaru. Pełna wiedza o wymiarach, położeniu trójki połączonych cząstek +Energii, możliwa jest dopiero po połączeniu – relacji. Wówczas zachodzą pewne mechanizmy, które umożliwiają ustalenie położenia, to jak pamięć komputera.

Pamiętasz, że podczas „budowania mostu”, to znaczy nawiązywania połączenia zachodzi Prawo Skończoności. Relacja może nastąpić, kiedy nawiązywanie połączenia jest ukończone – prawo Skończoności. Relacja będzie istnieć, jak się dokona – wybuduje. To prawo adekwatnej fizyki w Tu miejscu. I w Tu miejscu dzieje się to bezczasowo, konsekwentnie wraz z aktem kreacji.

W czasie tego budowania, nawiązywania relacji, cały proces trwa, aż do ukończenia. W Tu miejscu nie ma wymiarów, ani czasu, a początek i koniec cząstki +Energii zawarto w jej punkcie skupienia. Tu po prostu tak jest. Co się dzieje podczas ukończenia relacji?

Wymierną własnością, cechą podczas ukończenia relacji jest sama relacja, dzięki której możemy zobaczyć, zintegrować się z inną cząstką +Energii, w relacji dopiero dochodzi do procesu obserwacji innej cząstki +Energii. Podczas nawiązywania relacji pomiędzy dwoma cząstkami +Energii, wybudowany zostaje most – to taka metafora, ale dobry przykład by zrozumieć. Wybudowanie mostu następuje w czasie osiągnięcia apogeum pomiędzy cząstkami +Energii. Apogeum może wystąpić wówczas, kiedy uwolni się odpowiednia porcja energii z niebytu – płaszczyzny -Energii.

Uwalnianie się energii koncentruje się w punkcie skupienia, to on świeci coraz bardziej intensywnie, wyostrza kolor, robi się konkretny. Dwie cząstki +Energii mają szanse na relację w chwili apogeum, ale apogeum, może zależeć od uwolnionej porcji energii, a ta, od ukończenia połączenia. Symbolem połączenia jest most, który w Tu miejscu nie ma odległości, ale jednak, niektóre mosty świecą jaśniej, a niektóre mniej jaśniej. Od czego to zależy?

Prawo skończoność definiuje poziom uwolnionej energii koniecznej do połączenia – to prawo, będzie w konsekwencji w Tam miejscu wpływać na informację o wymiarze. Ilość energii koniecznej do wybudowania mostu zostanie w Tam świecie zinterpretowana jako wymiar.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...