czwartek, 6 lipca 2023

Interpretacja odległości

Jak powstaje wymiar? Najpierw musimy trochę opowiedzieć o tym. Wymiar. To już coś, coś do czego możesz się odnieść. Nie mówiliśmy ci jeszcze, jak postrzegana jest przestrzeń w Tam miejscu, oprócz tego, że przestrzeń docelowo zinterpretujemy jako "siłę grawitacji". Ale po kolei.

Wymiar. Jak powstaje, jak możesz go sobie uświadomić w Tam miejscu?

Sieć z Tu/Tam miejsca, to zbiór Cząstek Energetycznych +Energii, które są połączone relacjami. Stanu świadomość sieci w Tu/Tam świecie. To niestety tak działa w tym miejscu, nie ma innego opisu i dojścia do oświecenia. Świadomość. Jest również konsekwencja. Ona powoduje, że uświadamiasz sobie, że sieć, to przestrzeń.

W Tam miejscu, czyli gdzieś w przestrzeni, bezkresnej przestrzeni, znajdują się trójki cząstek +Energii. Interpretacja „Wymiaru” związana jest właśnie z konsekwentną obecnością trójek +Energii. Każda trójka zawiera informacje o wymiarze, to jak współrzędne X, Y, Z. Teraz postaramy się wyjaśnić, jak to wygląda z punktu widzenia obserwatora.

Obserwator może znajdować się tylko i wyłącznie wewnątrz przestrzeni – wynika to z konsekwencji, ponieważ przestrzeń ta w Tam miejscu nieskończenie trwa, nie ma początku, ani nie ma końca, a więc obserwator jest w niej, konsekwentnie. Jest gdzieś, wewnątrz. Jak już wiesz, trójki połączonych relacjami cząstek +Energii, które są interpretacją przestrzeni, tworzą nowy byt, nowe możliwości. Stąd Prawo Możliwości.

Gdyby nie trwanie, konsekwentne trwanie, to siedziałbyś tylko na jednej cząstce +Energii i twój świat miałby tylko dwa pulsujące punkty. Ale teraz jesteś w bezkresnej przestrzeni, w której są również trójki cząstek +Energii połączonych relacjami. Co teraz widzisz, a raczej uświadamiasz to sobie?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...