poniedziałek, 17 lipca 2023

Dopasowanie przestrzenne

Sytuacja z brakującym wymiarem wymusza pewne dopasowanie przestrzenne. To nowa jakość jaka pojawi się w Tam Miejscu, która ogłosi się nowym prawem dla każdego Punktu Energetycznego w Przestrzeni Kwantowej. Nim jednak do tego dojdzie, ważne jest zrozumienie interpretacji trzeciej współrzędnej, która wpłynie na kształt późniejszej przestrzeni.

Każda trójka połączonych cząstek +Energii w sieci w Tu/Tam miejscu, ma do dyspozycji dwie cząstkowe informacje. Trzecia ze „współrzędnych” zostaje wyznaczona, jako dopasowanie przestrzenne za sprawą obserwatora, który wpływa na wyznaczenie trzeciego składnika wymiarów. To prawo fizyki adekwatnej w Tam Miejscu. Na czym polega prawo dopasowania przestrzennego?

Otóż, wynika ono – to prawo – również z konsekwencji miejsca Tu/Tam oraz Tam. Sieć ma niepełną informacje o położeniu pulsującego punktu w przestrzeni, ma dwie składowe informacje z trzech koniecznych. Przestrzeń „trójwymiarowa”, bo taka jest natura Tam miejsca.

W Tam świecie okazuje się, że następuje wyznaczenie trzeciej, brakującej informacji według dopasowania przestrzennego – według punktu obserwacji. W Tam miejscu, to obserwator wyznacza trzecią składową informacje – właściwie nie wyznacza, ale ma wpływ na pozycjonowanie się Punktu Energetycznego w Przestrzeni Kwantowej.

W zależności gdzie patrzy obserwator - w tym przypadku pulsujący Punkt Energetyczny, zostaje ona dopełniona, dopasowana przestrzennie w kierunku idealnej struktury sześcianu. Innymi słowy, trzeci składnik, składanej informacji, zależy od punktu obserwacji – ten punkt, to dopasowanie przestrzenne. Wynika to z konsekwencji, a jest doświadczeniem w Tam miejscu, jako interpretacja przestrzeni o odpowiednich wymiarach.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...