piątek, 26 maja 2023

Połączenia-relacja cząstek

Przyszedł czas na Połączenia-relacja cząstek. Obserwator widzi teraz dwie cząstki +Energii. Pozornie. Pozornie? Czy coś się zmieniło? Bardzo wiele się zmieniło, właściwie zmieniło się wszystko, co do tej pory obserwowałeś. Pamiętaj, że do tej chwili – choć trudno w Tu miejscu nawiązać do czasu, cały twój świat wyglądał, jak jeden, drgający punkt, święcący na kolor dominujący, albo kolor przeciwny. I nagle twój świat w Tu miejscu powiększa się o drugi punkt świecący. Do czego to porównać w twoim świecie?

To jakbyś nabył zdolność do podróżowania w czasie – realnie, nie wirtualnie. Przyznasz sam, że to dość spora zmiana jakościowa, cały świat, złożony z jednego punktu powiększył ci się o drugi świat, składający się z drugiego punktu. To jakbyś zyskał nagle „drugi”, alternatywny świat, drugie życie.

Na tym etapie, to rzecz niewyobrażalna, a jednak dokonało się, na skutek osobliwości i konsekwencji. To osobliwość i konsekwencja pierwotnego Aktu Kreacji, tak została „pomyślana” przez Kreatora, tak została dalej „powielona”, konsekwentnie replikowana, klonowana w Akcie Kreacji, dlatego jest możliwa do obserwacji. Ale to nie koniec zaskoczeń, z perspektywy twojego świata obserwującego w Tu miejscu.

Podczas dokonywania się relacji pomiędzy cząstkami, zachodzenia w fizyce adekwatnej dla Tu Miejsca Prawo skończoności, zostaje nawiązane połączenie pomiędzy tylko trzema cząstkami +Energii i aż trzema cząstkami. Jesteś tego świadkiem, jednak zamiast obserwacji trzech punktów, możesz zaobserwować tylko dwa.

W Tu świecie interpretacja obserwacji rzeczy wygląda inaczej, niż możesz sobie wyobrazić i porównać tego do twojego świata, twojego Wymiaru Czasowego, dlatego obowiązuje w Tu Miejscu, zupełnie inna fizyka – fizyka adekwatna do Tu Świata. Są trzy cząstki +Energii, a widać tylko dwie. Dwie? Co takiego właściwie zaszło podczas Prawa Skończoności? Jak to możliwe, że widzisz dwa punkty zamiast trzech?

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...