piątek, 19 maja 2023

Odwrócona cząstka

Wyjaśnimy teraz jak wygląda Odwrócona Cząstka. Nasza elementarna cząstka +Energii jest konsekwentna w Tu miejscu. Nie może być obiektywna, bo nie ma żadnego odniesienia, by być obiektywna. Cząstka energetyczna +Energia jest subiektywna choćby z tego powodu, że jest sobie obserwatorem i obiektem do oglądania jednocześnie – więc gdzie Tu jest miejsce na obiektywną obserwacje? Jest tylko i wyłącznie odniesieniem do samej siebie.

Wszystko co w Tu Miejscu się dokonuje jest wysoce konsekwentne, nie obiektywne, w innych przypadku by nie przetrwała, nie miałaby początku, ani końca. To konsekwencja, upór w pulsowaniu, determinuje byt +Energii. Kreator formuje ten byt według tylko sobie znanych reguł, a więc tworzy subiektywnie.

Mało tego, akt kreacji dotyczy nie tylko samego obiektu, bytu, +Energii. Akt Kreacji uwzględnia również prawa Tu fizyki, właściwości, otoczenie, zachowanie. Czy to jest obiektywne? Czy myślisz, że gdybyś był kreatorem to stworzyłbyś obiektywny byt? Obiektywnego człowieka? Nie. Człowiek z natury jest dobry, nie jest dobry obiektywnie, tylko dobry subiektywnie, na obraz swojego Kreatora. Jest podobny do Niego.

A jeśli tak jest, to twoja fizyka adekwatna, twoje prawa fizyki, otaczający cię wszechświat, albo wszechświaty – dla pełności, są tylko konsekwencją. Jeśli chcesz zobaczy, poznać dalej, musisz zmienić podejście. Od teraz KONSEKWENCJA. To wyznacza i determinuje byty w Tu miejscu.

„Odwrócony” punkt obserwacji jest punktem zwrotny. To pewna konsekwencja, to musi się zdarzyć, przecież nie jesteś w stanie sobie wyobrazić, że istnieje coś takiego jak góra, dół. Gdyby nie konsekwencja, nigdy być się nie zorientował, że elementarna cząstka +Energii ma dwie „długości” fal, dwa kolory, że może świecić na czerwona i na niebiesko. Wpadłbyś na to?

Czy wymyśliłbyś, że na obiekt można zerknąć z innej strony w Tu miejscu, gdzie nie ma żadnej strony, żadnego wymiaru i żadnego czasu. Jest tylko splątana cząstka, która „obserwuje” się sama. Można to porównać do aktu kreacji. W Tu miejscu, żeby coś zobaczyć z innego punktu widzenia, trzeba mieć właściwości Kreatora, czyli po prostu „wymyślić sobie inny punkt widzenia na sprawy, czyli stać się, jak Kreator.  

„Odwrócony” punkt obserwacji jest wynikiem konsekwencji, jest punktem zwrotnym. Kiedy pulsowanie „uzbiera”, uwolni odpowiednią porcję energii – osiągnie swoje apogeum, wówczas następuje „odwrócenie” punktu obserwacji. To tak, jakbyś na skutek odpowiedniego wzrostu natężenia światłości, głośności, zapadł się pod wpływem zebranej energii na drugą stronę płaszczyzny niebytu, płaszczyzny energetycznej -Energii, tak jakby ta osobliwość, ta „dziura”, wessała cię na drugą stronę.

Po drugiej stronie pulsuje inny kolor. Nie ma tu bowiem żadnych kierunków, żadnej namacalnej płaszczyzny, to tylko opis co w Tu Miejscu się dzieje. Tak naprawdę, nie wiesz dokładnie, czy jesteś po drugiej stronie, czy tylko zmienił się kolor świecenia z czerwonego na niebieski. Wszystkie te elementy, cała ta obserwacja, jest wynikiem konsekwencji, że w akcie kreacji cząstka +Energii zachowuje się subiektywnie, tak, jak przewidział to Kreator. Zachowuje się konsekwentnie, według woli Kreatora.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...