sobota, 20 maja 2023

Odwrócenie punktu obserwacji

Jak wygląda Odwrócenie Punktu Obserwacji? Jeśli pulsowanie osiągnie swoje apogeum w natężeniu „świecenia”, wówczas zmienisz perspektywę obserwacji, a rozpoznasz to tylko i wyłącznie po zmianie koloru – kolor dominujący, niezależnie jaki był, zmieni się na inny. To oznacza „odwrócenie” punktu obserwacji, to jest właśnie punkt zwrotny.

Twoja cząstka energetyczna przypomina trochę Czarną Dziurę, która wessała cię na drugą stronę i dzięki temu mogłeś zobaczyć, że Tu jest inaczej, inaczej draga, inny kolor, inna informacja. Świat Tu, stał się bogatszy o inny, drugi kolor, inaczej pulsuje w innym rytmie, pozornie innym, ale to jest to samo miejsce tylko w innej perspektywie – wszystko, jak subiektywnie przewidział Kreator w swoim Akcie Kreacji.

Jako obserwator nie masz na to żadnego wpływu, nawet nie masz świadomości, że zostałeś wessany, a może nie zostałeś wessany, tylko zmienił się kolor pulsowania? To jest po prostu „odwrócenie” postrzegania, to punkt zwrotny perspektywy. Analogicznie do zmiany układu odniesienia.

Uwaga, którą skupiasz na cząstce +Energii, powoduje, że wydaje ci się, że obiekt jest obiektywnie czerwony, albo obiektywnie niebieski i nie ma innej możliwości. Nie dopuszczasz myśli, że to co obserwujesz może być zupełnie czymś innym w rzeczywistości, nigdy się nie dowiesz po której stronie właśnie jesteś, mało tego, nigdy się nie dowiesz, czy w ogóle jest jakaś inna, druga strona.

Dla ciebie ważna jest obserwacja, teraz ta chwila, pulsuje na czerwono, mocniej, mocniej, o przygasła, zaraz, zaraz, teraz pulsuje na niebiesko, mocniej, mocniej… teraz znowu jest czerwone. Czy udało ci się zauważyć punkt „przejścia”, „odwrócenia”? Wszystko co udało ci się zauważyć, to pulsowanie, kolor dominujący, zmiana natężenia świecenie, zmiana koloru z dominujące na inny kolor, i znowu pulsowanie w innym kolorze, zmiana natężenia świecenia i zmiana na kolor dominujący. Tylko tyle.

Dlaczego tyle poświęcamy czasu na analizę cech cząstki +Energii, czy jest obiektywny, czy nie takie masz odczucie itp. Jest jeden powód. W Tu miejscu nie ma słów, jeszcze. Trudno opisać świat Tu, dlatego proces obserwacji to w gruncie rzeczy utożsamianie się z sytuacją. Oznacza to, że obserwacja została zinterpretowana jako integracja z cząstką +Energii. Później to rozwiniemy.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...