niedziela, 21 maja 2023

Konsekwentny Akt kreacji

Teraz poświęcimy trochę czasu na Konsekwentny Akt Kreacji. Wszystkie te rzeczy, które obserwujesz, są owocem Aktu Kreacji, a ten jest subiektywny - tak po prostu został zaprojektowany przez Samego Kreatora. Z pewnością, możesz to obserwować z powodu prawa konsekwencji.

Gdyby nasza elementarna cząstka +Energii, konsekwentnie, uparcie nie uwalniała się z niebytu płaszczyzny energetycznej -Energii, według subiektywnych sugestii Kreatora, nigdy byś nie był w stanie tego zaobserwować. Nasza cząstka energetyczna pojawiła się Tu na żądanie, sugestię Kreatora, nie pojawiła się obiektywnie, tylko z woli Kreatora, według Jego zasad i na Jego warunkach. Żadnych obiektywnych wrażeń. Dalej, liczy się konsekwencja.

Dochodzimy teraz do bardzo ważnego prawa fizyki, Tu fizyki adekwatnej, które pozwoli nam zobaczyć, obserwować Tu świat inaczej. Tak, to jest możliwe dzięki osobliwości - splątanej cząstce +Energia i konsekwencji.

W przestrzeni niebytu -Energia, której nie ma, właściwie istnieje jako coś bez czasu i bez wymiarów, może uwolnić się dowolna ilość, liczba cząstek +Energii. Nie mają one pojęcia o istnieniu innych, sobie podobnych, każdą z nich otacza niebyt, baz czasu i bez wymiarów. Uwolnienie wszystkich cząstek, jakie potencjalnie mogą zaistnieć w jednej chwili jest tak samo prawdopodobne, jak uwolnienie się jednej. W przestrzeni niebytu -Energii, może znajdować się nieskończenie wiele cząstek +Energii, jednak mogą one nie widzieć się wzajemnie.

Może znajdować się też kilka, nie ma to żadnego znaczenia w przestrzeni niebytu, w której nie ma czasu, wymiarów, a więc, cała ta przestrzeń niebytu, może być wypełniona elementarnymi cząstkami +Energii.

Pojęcie gęstości w Tu fizyce nie funkcjonuje tak, jak ci się wydaje, ale możemy się do tego odnieść dla interpretacji stanu, rozpoczętej chwili w Tu miejscu. Nie mniej jednak, to bez znaczenia, jaka jest gęstość, stopień upakowania cząstek +Energii w przestrzeni niebytu -Energia, nie ma Tu żadnej kolejności, żadnego czasu, nikt nie dba o to, która cząstka uwolniła się pierwsze, chociaż zawsze jest ta pierwsze, to święte prawo Kreatora, który generuje pierwszą osobliwość, później, to już tylko konsekwencja pierwszego uwolnienia, to proces klonowania Aktu Kreacji.

Pierwsze uwolnienie, replikuje, klonuje, kolejne cząstki +Energii w Akcie Kreacji – konsekwentnie, na tych samych warunkach. To jak reakcja łańcuchowa, niby spontaniczna, ale subiektywna i konsekwentna, gdyż jest konsekwencją pierwszego aktu kreacji, zapoczątkowaną przez Kreatora. Możemy powiedzieć, że dzieje się to w jednej chwili, w jednej chwili pojawiają się wszystkie cząstki elementarne +Energii, albo pojawiają się sekwencyjnie, jedna po drugiej. Nie ma tu czasu, więc jakie to ma znaczenia, to może być analogia do Wielkiego Wybuchu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...