wtorek, 30 maja 2023

Konieczność Apogeum

Konieczność Apogeum jest warunkiem podstawowym do nawiązania relacja pomiędzy cząstkami +Energii. Powróćmy do układu; trzy cząstki +Energii w niebycie, płaszczyźnie energetycznej -Energii, w określonych warunkach, każda z cząstek pulsuje w tym samym kolorze i wszystkie jednocześnie osiągają apogeum. Taki układ spowoduje „wybudowanie”, ukończenie relacji pomiędzy tymi trzema cząstkami +Energii. Relacja, pozwoli zaobserwować dwie cząstki. Dlaczego tak? A co się dzieje z trzecią, z naszym punktem obserwacyjnym, na którym sobie „siedzimy” i oglądamy cały proces?

W układzie trzech cząstek +Energii, w odpowiednich opisanych wyżej warunkach, jedna cząstka +Energi, może nawiązać relację tylko i wyłącznie z dwoma innymi cząstkami +Energii tworząc układ „trójkąta”. Figura geometryczna Tu nie ma racji bytu, już wiesz, że w Tu miejscu, trójkąt nie ma prawa do odwzorowania. To tylko próba opisania czegoś w twoim języku, czegoś co zachodzi podczas Prawa Skończoności.

No dobrze, mamy trzy elementarne cząstki +Energii, na jednej z nich, „siedzisz” sobie i obserwujesz dwie pozostałe. Widać, jak dwa punktu sobie drgają, ponieważ nawiązały relację i most, relacja pomiędzy nimi została ukończona.

W czasie nawiązywania połączenia, budowania mostu, widać tylko jeden punkt, bardzo jasny, konkretny, który zbliża się do apogeum i… teraz nagle widać dwa. Oba świecą w tym samym kolorze, to znaczy, w tym samym, to tak, jakbyś podczas połączenia przeszedł dwa razy przez płaszczyznę niebytu -Energii, wpadł do dziury i z niej wyskoczył. Czyli, zmienił kolor dwukrotnie, czyli kolor się nie zmieni i pozostał ten sam. Dzieje się to na skutek nawiązania połączenia, ukończenia budowania mostu. Kolor się nie zmienia, w chwili osiągnięcia apogeum i nawiązania połączenia pomiędzy cząstkami +Energii.

Najpierw świecą nieśmiało, później ich natężenie rośnie, aż do chwili osiągnięcia kolejnego apogeum, są jednak, już w układzie połączonych trzech cząstek +Energii. I tak dalej. Nawiązane połączenie jest trwałe, to znaczy, ma swój początek i koniec, tak samo, jak pojedyncza cząstka +Energii. To wszystko dlatego, że jesteś w Tu świecie, gdzie istnieje jeszcze "wpływ" Aktu Kreacji. To konsekwencja właśnie kreacji.

Za "chwilę", poprzez między-świat Tu/Tam, trójka połączonych cząstek +Energii znajdzie się w Tam miejscu, zostanie zinterpretowana jako Punkt Energetyczny, który będzie podstawowym składnikiem dla organizacji Przestrzeni Kwantowe. Ale to zupełnie inna historia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...