środa, 24 maja 2023

Kolor pulsowania

Wiemy już, że cząstki energetyczne odmierzają czas za pomocą pulsowania. Kolor pulsowania zależny jest od punktu widzenia obserwatora.

Z punktu widzenia obserwatora, kolor cząstki jest umowny i można powiedzieć, że pierwszy kolor jest kolorem dominujący a nie czerwony czy niebieski. Kolor jest odniesieniem, atrybutem do splątania. Na skutek splątania możesz w ogóle zaobserwować cząstkę +Energii, gdyby nie było splątania, brakowało by ci istotnych informacji porównawczych, jakiegoś punktu odniesienia. To tak, jakbyś żył w smole, wszystko czarne, nic nie widać, więc nie ma układu odniesienia. Może jest coś w tej smole, ale nie jesteś w stanie tego stwierdzić, możesz tylko założyć, że coś tam jest, ale przecież równie prawdopodobne jest, że nic tam nie ma. A kolor to tylko interpretacja efektu splątania. My dla opisu i przedstawienia sytuacji zaproponowaliśmy dwa kolory. Czerwony i niebieski.

Kolor dominujący, to pierwsza pulsacja jaką się pojawiła, jest wielce prawdopodobne, że może być to kolor czerwony, jak i kolor niebieski. Zresztą z twojego punktu widzenia nie ma to znaczenia, żadnego. Nie masz przecież żadnego odniesienia, jak powinien wyglądać kolor czerwony, a jak powinien wyglądać kolor niebieski. Świadomość koloru, niebieskiego, czerwonego objawi się dopiero w punkcie zwrotnym, w zjawisku „odwrócenia” punktu obserwacji. Na samym początku jest po prostu kolor dominujący.

Twoja świadomość zyska drugi kolor, dopiero po „odwróceniu” punktu widzenia – to punkt zwrotny. Na razie masz do dyspozycji tylko jeden kolor – dominujący, niezależnie czy jest czerwony czy niebieski. Kiedy zyskasz świadomość drugiego koloru? O co chodzi z tym „odwróceniem” punktu obserwacji? Zmiana perspektywy obserwacji to punkt zwrotny i należy do praw w fizyce adekwatnej dla Tu Miejsca.

Czas przyjrzeć się zjawiskom, które determinują kolor pulsowania. Wiesz już, że w Tu Miejscu, fizyka nie używa kolorów, ale zostały one zaproponowane jako transformata opisu zjawisk Tu panujących. Taka sama sytuacja dotyczy twojego świata. Ludzie ponazywali kolory, a właściwie pewne konsekwentne stany, obdarzone „niezmiennymi” właściwościami. Te właściwości wydają się stałe w twoim świecie, Tu jest ich początek i koniec zarazem, Tu możesz to zaobserwować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...