czwartek, 27 kwietnia 2023

Początek kreacji

Na początku była „ciemność” – przestrzeń złożona z „Energii”, to tylko opis, abyś mógł zrozumieć w swoim „prymitywnym języku”. Co to jest „-Energia”? To interpretacja stanu energetycznego, który intuicyjnie próbujemy opisać, jak adekwatna Energia? To jest niepełny obraz, to stan, który był na początku, gdzie jeszcze mieści się ludzkie proces myślowy, bo dalej nie możesz się cofną, to jest twój punkt ZERO. 

Od niego wszystko się zaczęło i trwa dalej, tak przynajmniej Ci się wydaje. Cóż jest tak specyficznego w tej „-Energii”, jak to wyjaśnić, otóż to postać czystej, nieznanej energii – potencjału, który osiągną stan uspokojenia, kompletny bezruchu. To energia bezruchu, niebyt. Postać stanu, który nie da się opisać twoją fizyką. Twoimi zmysłami. Tam nie ma pojęć, słów, fizyki, matematyki, to jak to opisać, jak to wyjaśnić. Stan, Potencjał nieznany.

Jakoś trzeba się z tym zmierzyć. Jaki jest Początek Kreacji? Wyjaśnimy to. Są trzy światy po drodze do twojego wszechświata: świat Tu, świat Tu/Tam – to taka warstwa pośrednia, ale dość istotna oraz świat Tam.

Wyobraź sobie stan energetyczny, w którym nic nie ma, taka nieruchoma energia – nic, oczywiście z twojego punktu widzenia? Tu nie ma żadnego punktu widzenia, żadnej obserwacji, żadnego odniesienie. Tu, oznacza wszędzie i nigdzie, dlatego nie można zastosować praw fizyki Ci znanej, tej z twojego świata.

Tu panują prawa FIZYKI ADEKWATNEJ. Adekwatnej do Tu miejsca. Do twojego początku poszukiwania odpowiedzi. Twojej odpowiedzi. To Początek Kreacji.

Fizyka adekwatna, to zbiór reguł, które mogą obowiązywać Tu świecie. Niestety, ale nie będą one przydatne w twojej fizyce, transmutują one do innych postaci poprzez trzy światy, aż do formy fizyki klasycznej, czyli fizyki adekwatnej dla twojej rzeczywistości, dla twojego świata. Transmutacja powoduje, że mają one pomijalne skutki w tym punkcie czasu. 

W innym przypadku mają wpływ – to prawo KONSEKWENCJI. Coś jest konsekwencją czegoś. Jest dlatego, że coś konsekwentnie upiera się, że jest bytem, chociaż w innym świecie wcale nie jest bytem. Punkt widzenia. Tak wynika z Aktu Kreacji, taki jest Początek Kreacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...