piątek, 1 marca 2024

Egalitaryzm Przestrzeni Kwantowej

Egalitaryzm Przestrzeni Kwantowej - to dość dziwaczne pojęcie, ale jakże pasujące do naszej Przestrzeni Kwantowej. Sama struktura powstałej Przestrzeni Kwantowej wydaje się być egalitarna. Cóż to takiego? Przestrzeń Kwantowa jest stanem statycznym, który imituje ruch. Oznacza to, że każdy Punkt Energetyczny jest równy, tworzy pewną społeczność - strukturę Przestrzeni Kwantowej.

W strukturze Przestrzeni Kwantowej obowiązują wszystkich takie same zasady. Nie ma tam wyznaczonych praw, wszystko co obowiązuje, pochodzi z odziedziczonych cech. Oznacza to, że Egalitaryzm Przestrzeni Kwantowej jest jak "DNA", to szczególna tożsamość (ID) dla wszystkich Punktów Energetycznych, które współtworzą strukturę Przestrzeni Kwantowej. To ważne, ponieważ stanowienie zasad nie wynika z nadzwyczajnych sytuacji czy "umowy" - jest dziedziczone.

W tym aspekcie, Punkty Energetyczne są równe - dążą do równości, dążą do identyczności. Wszystko za sprawą Prawa Zachowania Energii. Ale. Cała struktura Przestrzeni Kwantowej jest poza czasem, czy zatem układ relacji energetycznych zachodzący według odziedziczonych reguł dojdzie do stanu absolutnej równowagi? Wówczas nastąpiłby potencjalny koniec. Jeśli ustanie przekazywanie energii pomiędzy Punktami Energetycznymi. Czy jednak jest to możliwe, skoro cała struktura Przestrzeni Kwantowej jest poza czasem?

Egalitaryzm Przestrzeni Kwantowej zapewnia idealne kształty strukturze (równość), a unikalność takich samych, podobnych (takich samych, identycznych) Punktów Energetycznych zapewnia mechanizm przekazywania Energii, czyli ze stanu statycznego, transformujemy do zmian - imitacji ruchu. Być może, jest to odziedziczone z cechy splątania Cząstki +Energia. Być może dlatego, takie same Punkty Energetyczne, które współtworzą strukturę Przestrzeni Kwantowej są jednocześnie różne - różne poprzez inny upływ czasu, jaki funkcjonuje na każdym z nich.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.48

Fale Wawera cz.48 - a wszystko to, co stanowi pewnego rodzaju " iluzję " wokół nas to tylko proces przekazywania energii . Otacz...