wtorek, 19 grudnia 2023

Kryterium koloru

Prawo Zgodności używa zatem Kryterium koloru do rozstrzygania zgodności. To jedyny element, według którego cząstka +Energia może określić swoją zgodność. Cały nasz wywód, zarówno w aspekcie filozoficznym, jak i ... "technologicznym" sprowadza się do bycia zgodnym według kryterium koloru.

Takie same kryterium zostało zastosowane dla niezgodności cząstek +Energia. Jeśli jakaś cząstka +Energia pulsuje światłem czerwonym, to nie będzie nigdy zgodna z cząstką +Energia, która właśnie pulsuje światłem niebieskim. Taka samo można twierdzić dla cząstki +Energia, która pulsuje akurat światłem niebieskim.

Prawo zgodności, jak można zauważyć wykorzystuje do swojego kryterium dwa kolory. Dzięki kolorom, każda cząstka +Energia wie, czy jest zgodna. Dzięki kolorom każda cząstka wie, czy może nawiązać relację z inną cząstką +Energia. Każda taka relacja musi dokonać się w zgodności.

Relacje w konsekwencji pozwolą nam na interpretację Punktu Energetycznego, który składa się właśnie w trzech cząstek +Energi połączonych relacjami. Relacje nigdy by nie "powstały", gdyby nie kryterium koloru.

Każda taka trójka cząstek +Energia musi osiągnąć zgodność. W innym przypadku nie ma szans na zawiązania relację i interpretację Punktu Energetycznego. Punkt Energetyczny w konsekwencji stanie się elementem składowym w Przestrzeni. A wszystko to dokonuje się za sprawą kryterium koloru.

Punkt Energetyczny, dzięki zgodności trzech cząstek +Energia będzie posiadał własne, wspólne zasoby energetyczne. Owe zasoby energetyczne będą manifestowały swoje istnienie w postaci pulsowania energetycznego.

Kryterium koloru, jak można zauważyć, jest naszą interpretacją Prawa Zgodności. Wszystko to, zostało powiedziane dla podkreślenia Zgodności Pierwotnej. Zgodność Pierwotna dotyczy akceptacji samego Aktu Kreacji, a więc i samego Kreatora. Wszystko inne to tylko konsekwencja twojego pierwotnego wyboru. Gdyby nie zgodność - nie byłoby w konsekwencji Przestrzeni Kwantowej, a gdyby nie było Przestrzeni Kwantowej ...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Krótki esej o czasie cz.14

Krótki esej o czasie cz.14  to kolejna część większej całości (zobacz początek:  Krótki esej o czasie cz.1 ), który stara się podsumować in...