Aby dojść do Przestrzeni Kwantowej, musimy zrozumieć najpierw początek sieci - miejsce w półświecie. Sieć wyznacza, definiuje przestrzeń, jest zbudowana z elementarnych cząstek +Energii, które w swym stanie skupienia – interpretowanym jako pulsujący punkt energetyczne, zawierają zarówno początek, jak i koniec.
Jeśli dane otoczenie, jakim jest sieć, to znaczy przestrzeń, „zrobiona” jest z punkcików, węzłów, które zawierają w sobie początek i koniec istnienia, to cały „organizm”, sieć, przestrzeń nie może mieć swojego początku ani swojego końca. Wszystko co może „posiadać” według konsekwencji to upływ czasu, trwanie. Bez początku i bez końca. Dlatego płaszczyzna „zinterpretowana” z elementarnych trójek stanów energetycznych +Energii może tylko być - właśnie trwać.
W Tu/Tam miejscu czas tylko płynie, upływa, ale sprawy się nigdy nie zaczynają oraz nigdy się nie kończą. Nie jest to domeną Tu/Tam miejsca.
Miejsce Tu/Tam to permanentny stan trwania, w którym liczy się tylko upływ czasu, w przeciwieństwie do Tu miejsca, gdzie w Akcie Kreacji istnieje tylko początek i koniec bytu. W Tu/Tam miejscu skupiają się zarówno trwanie, jak i przemijanie, ale nie ma Tu/Tam miejsca na definitywne skończenie. Choć trzeba przyznać, że na tej przestrzeni zachodzą pewne dokonania, to tak, jakby one realizowane w nieskończoności, czyli trwały wiecznie i już.
Rozumiesz, że coraz trudniej będzie nam opisać połączenie twojego świata, twojego Wymiaru Czasowego z Tu/Tam miejscem. W Tu/Tam jest jeszcze jedna cecha trudna do opisu, oprócz tego, że czas tylko upływa, a wszystko trwa, bez początku i bez końca. To taki pół-świat.
Powiedzieliśmy ci, że sieć tworzy, a właściwie jest interpretowana jako przestrzeń, że nie ma tu pojęcia początku, ani końca czasu. Wszystko co możesz zaobserwować, to „upływ” czasu. W istocie twoje rozumowanie jest już zbieżne z tym co dzieje się w sieci. Wy ludzie, w prawie fizyki adekwatnej w Tam miejscu – miejscu, w którym dominuje sieć, przestrzeń, jesteście w stanie zauważyć ten „upływ” czasu. Jesteście w stanie powiedzieć, oszacować, czas który upłyną. Wszechświat ma dla przykładu 13,82 mld lat. I to, poniekąd jest zbieżne, ale nie do końca.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz