sobota, 27 maja 2023

Most energetyczny

Połączenia pomiędzy cząstkami +Energii, bądź nawiązywania relacji pomiędzy nimi dokonuje się poprzez Most energetyczny.

W czasie nawiązywania relacji pomiędzy cząstkami +Energii, trzema cząstkami +Energii, które muszą drgać w jednym kolorze i być jednocześnie w apogeum drgań, zostaje „wybudowany”, ukończony most, który obserwator może zaobserwować w postaci dwóch, pulsujących stanów energetycznych +Energii.

Co, i kto może zobaczyć? Co się tak naprawdę dzieje w chwili budowania relacji pomiędzy cząstkami +Energii? Czy w Tu miejscu obraz jest taki sam dla każdego obserwatora „siedzącego” na każdej elementarnej cząstce +Energii?

Musimy do tego podejść sekwencyjnie i starać się przybliżyć w twoim języku to, co się dzieje w Tu miejscu i jest na granicy granicy, czyli Tu/Tam Miejscu podczas zachodzenia Prawa Skończoności. Chociaż niestety ale nie ma w Tu Świecie bezpośredniego odniesienia do procesu nawiązania relacji z twojego świta, twojego Wymiaru Czasowego interpretacja powstania „relacji” różni się.

Przyszedł czas na zrobienie wyjątku dla lepszego opisu sytuacji, powołamy się na pojęcia związane z ZAŁOŻENIEM, a przecież to wszystko dzieje się na skutek konsekwencji, a nie jakiś założeń. Założenia, postulaty i takie tam wprowadza się w fizyce kwantowej, aby częściowo coś uzasadnić matematycznie - inaczej się nie da. Dlatego, takie podejście - użycie ZAŁOŻENIA oraz użycie konsekwencji powinno połączyć te dwa światy, aby wyjaśnić zjawisko „relacji”.

Załóżmy, że mamy taki układ; trzy cząstki +Energii w niebycie, płaszczyźnie energetycznej -Energii, w określonych warunkach, każda z cząstek pulsuje w tym samym kolorze i wszystkie jednocześnie osiągają apogeum. Taki układ spowoduje „wybudowanie”, ukończenie relacji pomiędzy tymi trzema cząstkami +Energii. Relacja, pozwoli zaobserwować dwie cząstki. Dlaczego tak? A co się dzieje z trzecią, z naszym punktem obserwacyjnym, na którym sobie „siedzimy” i oglądamy cały proces?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Fale Wawera cz.35

Fale Wawera cz.35 dotyczy opisu " przekazywania energii " - energii nieznanego typu , który dokonuje się w strukturze powstałej ...